JUDO DLA DZIECI

Podczas treningu Judo dziecko do perfekcji opanuje sportową zasadę fair play. Nauczy się też darzyć szacunkiem trenera, swoich przeciwników, a zarazem siebie. Dodatkowo przyzwyczai się do brania odpowiedzialności za swoje zachowanie. Podczas treningów dzieci muszą się dobrze rozumieć i niejednokrotnie pomagać sobie nawzajem. Stąd w wachlarzu najważniejszych cech każdego judoki nie może zabraknąć: szczerości, uczciwości, powściągliwości i odwagi.

Dzieciom, które trenują Judo błyskawicznie polepsza się siła, zwinność i zręczność.. Już najmłodsi judocy  mogą pochwalić się lepszą koordynacją i zmysłem równowagi od rówieśników

Judo to sport zalecany dla małych dzieci zarówno przez Światową Organizację Zdrowia jak i Amerykańską Uczelnię Medycyny Sportowej. Badania tej ostatniej wykazują również, że jest on najbezpieczniejszym sportem kontaktowym dla kilkulatków.

Trenerem Judo w naszym klubie jest Kamil Koralewicz, zdobywca czarnego Pasa w tej dyscyplinie, wielokrotny mistrz Polski Judo oraz Medalista Mistrzostw Europy. Trener Kamil doskonale przekazuję swoją wiedzie dzieciom poprzez gry i zabawy a dzieci uwielbiają trenować pod jego okiem.

Umów się teraz lub skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego.

Terminarz treningów:

5-8 lat

wtorek i czwartek 17:00

9+ lat

poniedziałek, środa i piątek 17:00

KICKBOXING DLA DZIECI

Kickboxing dla dzieci to doskonała forma aktywności ruchowej dla młodych sportowców, pomagają w prawidłowym rozwoju, co w przyszłości może przełożyć się na zdrowie i sprawność młodzieży. Trening wśród rówieśników pobudzi chęć rywalizacji i pozwoli młodemu człowiekowi wyrzucić emocje zebrane przez cały dzień.

Treningi Kickboxingu dla dzieci są dostosowane do wieku oraz potrzeb dziecka, podstawy kickboxingu, które przezuję trener realizowane są głownie poprzez gry, zabawy oraz zajęcia ogólnorozwojowe dzięki czemu są one bezpieczne.

Dzięki treningom dziecko rozwija w sobie pasję i zamiłowanie do sportu. Wysiłek podczas zajęć pozwala w dobry sposób spożytkować energię, dbając o samopoczucie dziecka. Nabyte umiejętności dodają dziecku pewności siebie i otwierają nieograniczone możliwości rozwoju.

Treningi MMA JUNIOR prowadzi w naszym klubie Mateusz Głąb, doświadczony w pracy z dziećmi trener, który również swoją przygodę ze sportami walki rozpoczął w wieku dziecięcym przez co doskonale zna trudności jakie przechodzi młody sportowiec.

Umów się teraz lub skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego.

Terminarz treningów:

5-8 lat

wtorek i czwartek 17:00

9+ lat

poniedziałek i piątek 17:00

MMA DLA DZIECI

Zajęcia MMA JUNIOR to najbardziej ogólnorozwojowe zajęcia dla dzieci w naszym klubie. Młodzi adepci poprzez ćwiczenia ruchowe, gry i zabawy poznają podstawy mieszanych sztuk walki.

Dzieci poprzez wspólną rywalizację poprawiają nie tylko swoją kondycję fizyczną, ale przede wszystkim psychiczną. Uczą się dyscypliny poprzez wykonywanie poleceń trenera. Nabierają pewności siebie, odwagi, potrafią też obronić się w sytuacji kryzysowej.

Treningi MMA JUNIOR prowadzi w naszym klubie Mateusz Głąb, doświadczony w pracy z dziećmi trener, który również swoją przygodę ze sportami walki rozpoczął w wieku dziecięcym przez co doskonale zna trudności jakie przechodzi młody sportowiec.

MMA JUNIOR to zajęcia, w których przede wszystkim stawiamy na rozwój psychofizyczny dzieci oraz ich bezpieczeństwo.

Umów się teraz lub skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego.

Terminarz treningów:

MMA JUNIOR

Treningi MMA Junior prowadzimy wyłącznie indywidualnie

TRENINGI PERSONALNE DLA DZIECI

Drodzy rodzice i wychowawcy, chcecie dla swojego dziecka jak najlepiej. Staracie się, aby zajęcia dodatkowe, na które uczęszczają rozwijały je zarówno umysłowo, ale pozwalały zadbać o prawidłowy rozwój ciała. Dlatego Warto zainteresować się treningami personalnymi, które skierowane są także do dzieci i młodzieży.

Podczas indywidualnych treningów personalnych masz pewność, że dziecko jest pod najlepszą opieką. Nie każde dziecko lubi uczęszczać na zajęcia grupowe.

Wiele dzieci, szczególnie po okresie pandemii ma problemy z otyłością. Posyłając dziecko na treningi personalne z pewnością masz nadzieję, że powróci do prawidłowej wagi, która zagwarantuje mu dobre zdrowie. Być może nie wiesz, że oprócz tego pociecha nabędzie wielu cennych cech charakteru takich jak wytrwałość, dążenie do określonego celu czy pokonywanie trudności.

Niestety szkoły nie organizują profilaktyki korygowania wad postawy w sposób kompleksowy. Coraz większa ilość godzin spędzona przed monitorami komputerów czy telefonów komórkowych sprawiają że problem dotyczy coraz większej ilości dzieci jak również u dorosłych. Badania wykazują, że aż 50-60% uczniów dotykają wady postawy ciała. Trenerzy Personalni z łatwością rozpoznają problem i świetnie dopasowują ćwiczenia, które są indywidualnie dobierane do ćwiczącego.

Wszystkie dzieci zapraszamy na treningi do naszego klubu:

  • Treningi personalne dla dzieci i młodzieży pod okiem profesjonalnych trenerów
  • Konsultacja trenerska przed przystąpieniem do treningu, która pozwoli wykryć ewentualne wady postawy czy też nadwagę
  • Indywidualne podejście do każdego dziecka i młodego sportowca
  • Możliwość wspólnego treningu personalnego dla dziecka oraz rodzica

Umów się teraz lub skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego.

Chcesz umówić swoją pociechę na trening?

Skorzystaj z tego formularza kontaktowego, aby umówić trening lub aby uzyskać odpowiedź na pytania.
Nasz pracownik odpowie jeszcze tego samego dnia!