Kamil Koralewicz

Judo dla dzieci i dorosłych
Grappling dla dorosłych

Kamil to letni czynni zawodnik Bjj. Swoją przygodę ze sportem rozpoczął w wieku 6 lat. Od najmłodszych lat trenował Judo. Zdobył w tej dyscyplinie czarny czyli najwyższy Pas.

Po zdobyciu czarnego Pasa w judo Kamil zmienił dyscyplinę na Brazylijskie Jiu Jitsu w której jest czynnym zawodnikiem do dnia dzisiejszego. Wiele razy w ciągu roku uczestniczy w zawodach rangi krajowej i międzynarodowej.

Najważniejsze osiągnięcia Kamila to miedzy innymi:

  • Złoty Medalista Mistrzostw Polski Judo
  • Złoty Medalista Mistrzostw Polski BJJ
  • Złoty Medalista Pucharu Polski ADCC
  • Brązowy Medalista Mistrzostw Polski MMA

Trener Kamil w naszym klubie prowadzi zajęcia Judo dla dzieci oraz Grapplingu dla dorosłych. Z powodzeniem trenuję również wielu podopiecznych podczas zajęć indywidualnych.

Kamil jest ceniony przez swoich podopiecznych głownie za cierpliwość i profesjonalizm oraz za to, że podczas każdych zajęć wkłada w to co robi 100 % swojego wysiłku oraz swojej uwagi.

Trenera Kamila poza matą kilka razy w tygodniu możemy również zobaczyć na siłowni. Jest to kolejna dziedzina sportu w której jak sam mówi czuję się jak ryba w wodzie. Dzięki temu może jeszcze lepiej trenować swoich podopiecznych przygotowując ich siłowo oraz motorycznie do sztuk walki.

Chcesz trenować u Kamila?

Wypełnij krótki formularz a już dzisiaj pracownik naszego klubu odezwie się do Ciebie!