Oczekujesz szybkich efektów i indywidualnego podejścia?

Treningi personalne w Fight Club Champion są właśnie dla Ciebie!

KORZYŚCI

Naucz się podstaw danej sztuki walki

Nabierz pewności siebie

Wytrenuj swoje ciało i umysł

Popraw swoje samopoczucie i psychikę

GALERIA

TRENERZY PERSONALNI

DOSTĘPNE TRENINGI

MMA

Dyscyplina sportowa, w której zawodnicy sztuk i sportów walki walczą przy dużym zakresie dozwolonych technik. Mieszane sztuki walki wyrażają jeden ze współczesnych kierunków rozwoju sztuk walki – zapewnia widowisko sportowe, w którym walka toczy się przy jak najmniejszych ograniczeniach.

BOKS

Boks jest dyscypliną sportową polegającą na bezpośredniej walce na pięści dwóch zawodników, według określonych zasad przy ograniczonym polu uderzeń . Jest to jedyna dyscyplina ujęta w programie igrzysk olimpijskich , której istotą jest wykazanie wyższości nad przeciwnikiem przy pomocy bicia.

BJJ

Sztuka walki wywodzącą się z japońskiego ju-jutsu, zapasów w stylu wolnym i judo. BJJ obejmuje walkę w stójce i zwarciu, jednak największy nacisk kładzie na walkę w parterze, wychodząc z założenia, że większość realnych walk właśnie tam się kończy.

KICKBOXING

Kickboxing to sport łączący kopnięcia z różnymi technikami boksu. Wyróżnia się dwie szkołę japońską oraz amerykańską. Kickboxing jest sportem holistycznym. Rozwija siłę, wytrzymałość oraz szybkość. Przez wykorzystanie elementów sztuk walki, ćwiczeń siłowych, cardio i interwałów, pozwala na rozwój wszystkich grup mięśni oraz kondycji całego ciała. Ponadto pomaga panować nad stresem i zwiększyć pewność siebie.

MUAY THAI

Tajski boks (zwanym również syjamskim), którego cechą charakterystyczną jest używanie podczas walki, oprócz pięści, również stóp, łokci i kolan. Muay thai to wywodząca się z Tajlandii sztuka walki, która uzyskała tam miano sportu narodowego. Rygorystyczny kodeks etyczny i morderczy trening czynią z tajskiego boksu bardzo trudną dyscyplinę.

JUDO

Judo to japońska sztuka walki wywodząca się z ju-jitsu, jednak dużo od niego łagodniejsza, między innymi dzięki wyeliminowaniu kopnięć i uderzeń. Judo to także od kilkudziesięciu lat dyscyplina olimpijska i sport, który z powodzeniem mogą trenować dzieci.

Cennik

Dotyczy treningów personalnych z zakresu sztuk walk.
Pojedynczy trening

180zł

(podstawowa cena)
5 treningów

750zł

(oszczędzasz 150zł)
10 treningów

1400zł

(oszczędzasz 400zł)