Oczekujesz szybkich efektów i indywidualnego podejścia?

Treningi personalne w Fight Club Champion są właśnie dla Ciebie!

KORZYŚCI

Zrzuć zbędne kilogramy

Popraw swoją kondycje i sprawność

Zwiększ swoją siłę i mobilność

Wytrenuj swoje ciało i umysł

GALERIA

TRENERZY PERSONALNI

DOSTĘPNE TRENINGI

Trening wytrzymałościowy

Trening wytrzymałościowy jest formą aktywności fizycznej pozwalającej na przyspieszenie tempa przemiany materii i poprawę wydolności tlenowej organizmu. Efektywny trening cardio jest zazwyczaj krótki i intensywny, a jego plan zakłada utrzymywanie tętna na tym samym poziomie przez cały trening.

Trening ogólnorozwojowy

Ćwiczenia ogólnorozwojowe angażują do pracy wszystkie najważniejsze partie ciała jednocześnie - podczas jednego treningu. Chodzi o mięśnie brzucha, grzbietu, klatki piersiowej, nóg oraz ramion. Pozwalają uzyskać harmonijną sylwetkę.

Trening motoryczny

Trening motoryczny to długofalowy plan rozwoju zawodnika polegający na poprawie podstawowych, zdolności motorycznych.

Trening modelujący

Największy bezpośredni wpływ na wygląd ciała będą miały ćwiczenia kształtujące mięśnie. Nie jesteśmy wstanie wpłynąć na sam wygląd mięśnia, rozmieszczenie jego przyczepów oraz kształt. Ale za pomocą treningu możemy sprawić, aby był większy oraz jędrny, dzięki czemu ciało będzie wyglądać atrakcyjnie. W przypadku kobiet najbardziej trzeba skupić się na ćwiczeniu mięśni pośladkowych, nóg oraz brzucha. W mniejszym stopniu będą miały tu znaczenie ćwiczenia na ramiona, klatkę piersiową czy grzbiet, aczkolwiek lekko zarysowane mięśnie zawsze będą ładnie podkreślać sylwetkę. Mężczyźni natomiast będą pracować zdecydowanie bardziej nad rozbudowaniem górnej części ciała tj. klatki piersiowej, mięśni grzbietu, ramion oraz mięśni brzucha. Za pomocą ćwiczeń można poszerzyć wizualnie obręcz barkową i zmniejszyć obwód w talii, co w znacznym stopniu pozytywnie wpłynie na postawę ciała. Najlepiej sprawdzi się tutaj trening siłowy/oporowy, z ciężarem własnego ciała, kulturystyczny oraz funkcjonalny.

Stretching

Stretching to ćwiczenia rozciągające mięśnie. To także prosty i skuteczny sposób poprawiania i utrzymania sprawności ruchowej przez całe życie. Pozwala on zrelaksować się, odprężyć i zlikwidować przykurcze. Ćwiczenia na rozciąganie mają na celu wydłużenie i uelastycznienie mięśni. Jednak to nie jedyne korzyści płynące ze stretchingu. Zestaw ćwiczeń rozciągających usprawnia także układ ruchowy, poprawia motorykę, sprawia, że przykurcze znikają.

Trening dla kobiet w ciąży

Powrót do formy po ciąży

Cennik

Dotyczy treningów personalnych z zakresu sztuk walk.
Pojedynczy trening

180zł

(podstawowa cena)
5 treningów

750zł

(oszczędzasz 150zł)
10 treningów

1400zł

(oszczędzasz 400zł)