Mateusz Głąb

Treningi personalne
MMA

Mateusz to jeden z najbardziej utalentowanych zawodników MMA w naszym kraju. W swojej karierze sportowej wygrywał walki podczas gali federacji FEN oraz CETIC GLADIATORS.

Od najmłodszych lat związany ze sportem, swoją przygodę zaczynał od Taekwondo gdzie zdobył mistrzostwo świata i stoczył setki pojedynków. Posada również czarny pas w tej dyscyplinie oraz jest trenerem II klasy.

Mateusz po zdobyciu praktycznie wszystkiego co mógł zdobyć w taekwondo przekwalifikował się na zawodnika MMA. Tutaj wygrywał Mistrzostwa Polki oraz swoje walki w największych Polskich federacjach MMA. Dodatkowo uzyskał tytuł magistra na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.

Najważniejsze osiągnięcia Mateusza to między innymi:
• Puchar Mistrzostw Świata w Taekwondo
• Mistrz Europy, zdobywca pucharu Europy
• Złoty Medal Mistrzostw Polski MMA
• Zwycięskie walki na gali FEN 10, 12 oraz 15

Trener Mateusz prowadzi w naszym klubie zajęcia MMA oraz treningi personalne. Jest cenionych szkoleniowcem, głownie za jego wiedzę oraz doświadczeni zdobyte na zawodowych oraz amatorskich ringach.

Mateusz podczas prowadzonych zajęć trenuje razem ze swoimi podopiecznymi dzięki czemu jeszcze dokładniej może wychwycić wszystkie błędy młodych adeptów MMA.

Chcesz trenować u Mateusza?

Wypełnij krótki formularz a już dzisiaj pracownik naszego klubu odezwie się do Ciebie!