Samoobrona dla kobiet

Dyscyplina sportowa, w której zawodnicy sztuk i sportów walki walczą przy dużym zakresie dozwolonych technik. Mieszane sztuki walki wyrażają jeden ze współczesnych kierunków rozwoju sztuk walki – zapewnia widowisko sportowe, w którym walka toczy się przy jak najmniejszych ograniczeniach.

Rywalizacja toczy się zarówno w stójce jak i w parterze. W typowych walkach MMA dozwolone są rzuty, ciosy pięściami, kopnięcia, dźwignie oraz duszenia. Zabronione są natomiast techniki stwarzające znaczne niebezpieczeństwo dla zdrowia zawodników.

O wyniku walki decyduje nokaut ( również techniczny), poddanie się oraz, jeśli walka nie zakończyła się przed czasem, decyzją sędziów. Walki odbywają się w ośmiokątnym ringu otoczonym siatką, która zapobiega wypadaniu zawodników poza miejsce walki.

W klubie FIGHT CLUB CHAMPION otrzymacie profesjonalne treningi MMA, które pozwolą Wam poprawić swoją sprawność fizyczną oraz nauczyć się różnych technik wielu stylów walki. Dodatkowo zawodnicy trenujący w naszym klubie mają możliwość zakupić u nas profesjonalny sprzęt sportowy w świetnych cenach dzięki czemu nawet jeśli nigdy nie miałeś styczności ze sportami walki FIGHT CLUB CHAMPION to świetne miejsce dla Ciebie.

UMÓWIĆ SIĘ
ZOBACZ inne TRENINGI