Crossfit

Crossfit to trening siłowo-wytrzymałościowy polegający na wykonywaniu intensywnych ćwiczeń rodem z wojskowych koszar armii USA. Crossfit daje spektakularne efekty, ponieważ ćwiczenia wykonywane podczas treningu są bardzo zróżnicowane. Bazują na dużej liczbie powtórzeń i wykorzystaniu ciężaru własnego ciała. Z kilku ćwiczeń takich jak – wskakiwania na skrzynię, pompki, pajacyki i skoki na skakance, tworzone są obwody, które trzeba kilka razy powtórzyć w określonym czasie.

Trening jest bardzo wyczerpujący, ale jednocześnie daje niesamowite rezultaty pod kątem budowy masy mięśniowej, zwiększenia siły fizycznej i poprawy wydolności organizmu.

Podczas godzinnej sesji można spalić nawet 1000 kcal, a regularne treningi dają szybkie efekty  – ujędrniają, wyszczuplają i wzmacniają mięśnie.

Crossfit mogą trenować wszyscy, niezależnie od płci, wieku, doświadczenia i kondycji. Jedynym warunkiem jest brak przeciwwskazań medycznych.

Dołącz do naszej grupy CrossFit w FIGHT CLUB CHAMPION i przekonaj się, że Ty też w krótkim czasie możesz zmienić swoją sylwetkę, wzmocnić mięśnie i nabrać więcej pewności siebie.

UMÓWIĆ SIĘ
ZOBACZ inne TRENINGI