Mateusz Lichomski

Trener kalisteniki

Mateusz jest związany z kalisteniką od 2015 roku. Przez długi czas był liderem amatorskiej grupy sportowej Street Workout Płock, gdzie odpowiadał za prowadzenie wspólnych treningów, udział w wydarzeniach sportowych oraz promowanie aktywności w swoim rodzinnym mieście.

Po przeprowadzce do Wrocławia postanowił aktywnie szerzyć swoje zamiłowanie. Charakteryzuje się wieloletnim doświadczeniem treningowym oraz umiejętnością prowadzenia grup i opieki nad podopiecznymi.

Mateusz prowadzi w naszym klubie zajęcia z kalisteniki. Jak sam mówi, ze względu na specyfikę jego sportu, nie ma ograniczeń wiekowych ani płciowych, a sam poziom treningu stara się dostosować do każdego uczestnika!

Kalistenika pozwala nie tylko zadbać o poprawę sylwetki i sprawność fizyczną, ale jest również świetnym sposobem na poznanie swojego ciała, jego kontroli oraz dbanie o prawidłową postawę ciała i wzorce ruchowe. Może być również świetną zabawą ze względu na ogromną ilość możliwych ćwiczeń, a także dobrym uzupełnieniem innych dyscyplin sportowych. Muscle up? Stanie na rękach? Ludzka flaga? A może po prostu kilka brzuszków i podciągnięć? Przyjdź i przekonaj się sam, co wybierasz!

“W swoich treningach stawiam uwagę przede wszystkim na technikę. Bardzo wiele osób nie wie, jak poprawnie funkcjonuje nasze ciało i jak drobne, często niewidoczne odchylenia mogą pogorszyć rezultaty naszych ćwiczeń. Poziom trudności? Do ustalenia, każdy kiedyś zaczynał od zera.”

Chcesz trenować u Mateusza?

Wypełnij krótki formularz a już dzisiaj pracownik naszego klubu odezwie się do Ciebie!